Centrum Medyczne Vita wyróżnione w powiecie i województwie

0
438

Centrum Medyczne Vita z Urszulina (województwo lubelskie) zostało wyróżnione w plebiscycie Kuriera Lubelskiego Hipokrates 2019. Placówka zajęła III miejsce w województwie i I w powiecie włodawskim.

W ramach konkursu czytelnicy wybierali najbardziej godnych polecenia lekarzy, pielęgniarki, położne, przychodnie i szpitale w województwie lubelskim.

Centrum Vita zajęło I miejsce w powiecie włodawskim w kategorii – Przychodnia/Gabinet Roku oraz III miejsce w województwie lubelskim w kategorii – Gabinet Roku.

Czytaj także: Grupa Lux Med wspiera rzetelne dziennikarstwo>>>

Centrum Medyczne Vita oferuje opiekę lekarzy rodzinnych, konsultacje specjalistyczne, usługi w zakresie stomatologii, rehabilitację, opiekę pielęgniarską, medycynę pracy oraz badania diagnostyczne (RTG, USG). Jako jedna z niewielu placówek w Polsce wykonuje innowacyjne badania słuchu u dzieci (audiometria totalna, audiometria impedancyjna, interaktywna audiometria obrazkowa Magic, otoemisja).

Placówka oferuje zarówno usługi komercyjne, jak i finansowane przez NFZ.

Obecnie realizuje projekt dofinansowany ze środków unijnych dotyczący profilaktyki wad postawy u dzieci w wieku 10-14 lat z województwa lubelskiego.

Centrum mieści się przy ulicy Modrzewiowej 1 w Urszulinie. Właścicielem placówki jest Paweł Skrętowicz.