Centrum Położnicze Św. Łukasza: promocyjne pakiety

0
1378

Centrum Położnicze Św. Łukasza z Częstochowy działające od stycznia 2012 roku oferuje promocyjne pakiety dla pacjentek oczekujących narodzin dziecka. Usługi objęte pakietami dotyczą badań i konsultacji przed i po porodzie. Poród jest refundowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dwa pakiety spośród oferty Centrum oferowane są w obniżonych cenach. Pakiet Srebrny to koszt 1900 zł (zamiast 2500 zł), Pakiet Srebrny Plus kosztuje 2500 zł (bez promocji – 3000 zł). Z promocji mogą skorzystać osoby, które zdecydują się na podpisanie umowy z placówką do końca marca 2012 roku, bez względu na termin porodu.

Pakiet Srebrny obejmuje wizytą kwalifikacyjną pacjentki od 35 tygodnia ciąży z wykonaniem USG, nadzór nad pacjentką przed porodem po 35 tygodniu, konsultację położniczo -ginekologiczną z USG i KTG, konsultację anestezjologiczną po 35 tygodniu ciąży, spotkanie informacyjne z położną, materiały informacyjne o przebiegu porodu i badanie ortopedyczne noworodka z USG. W ramach pakietu pacjentka ma możliwość skorzystania z indywidualnej porady laktacyjnej, z rehabilitacji poporodowej, wizyty położnej w domu do dwóch tygodni po porodzie. Pakiet Srebrny Plus obejmuje oprócz wymienionych wyżej usług także konsultację anestezjologiczną na tydzień przed planowanym terminem porodu w ramach programu „Poród bez bólu”.

Oprócz pakietów Srebrnego i Srebrnego Plus Centrum oferuje także Złoty, Złoty Plus, Diamentowy, Diamentowy Plus i Brylantowy. Ich ceny wynoszą od 5500 zł do 8000 zł.

Centrum Położnicze działa w nowo wybudowanym obiekcie przy ulicy Zaciszańskiej 25. dysponuje 11 łóżkami położniczo-ginekologicznymii 2 salami porodowymi. Wartość kontraktu z NFZ na rok 2012 wynosi 1 033 450 zł. Kontrakt obejmuje leczenie szpitalne – hospitalizację w ramach ginekologii i położnictwa i neonatologii.

Na tej samej ulicy, pod adresem Zaciszańska 25 a, w odrębnym obiekcie działa Centrum Medyczne Św. Łukasza, oferujące usługi ambulatoryjne oraz zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia.