Centrum Terapii Dialog nowym członkiem Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
862

NZOZ Centrum Terapii Dialog z Warszawy, największa w Polsce prywatna wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno – psychologiczna, została członkiem Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Placówka mieści się w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy stacji Metro Natolin. Pod opieką ma tysiące pacjentów z całej Warszawy a także z wielu innych miejsc w Polsce.

W Centrum działają specjalistyczne poradnie, między innymi zajmujące się leczeniem depresji, nerwic i lęku, zdrowia psychicznego w ciąży i połogu, leczenia psychoz, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci i innych. Prowadzona jest terapia indywidualna oraz dla rodzin, małżeństw i par. Placówka organizuje także dla firm i instytucji warsztaty psychologiczne i zajęcia psychorozwojowe.

Dialog oferuje kompleksową opiekę na każdym etapie życia, począwszy od dzieci (psychiatrzy, neurolodzy i psycholodzy dziecięcy) do osób najstarszych (psychogeriatrzy). Można tutaj skorzystać z konsultacji seksuologa, dietetyka, neurologa dziecięcego, a także z zabiegów fototerapii. W ofercie są także wizyty domowe.

Placówka zatrudnia ponad 35 doświadczonych, najlepszych w swoich dziedzinach lekarzy psychiatrów oraz ponad 50 psychologów. W Centrum pracują profesorowie i adiunkci z warszawskich uczelni i instytutów naukowych. Centrum działa jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Centrum czynne jest 7 dni w tygodniu (również w niedzielę i święta).

Placówka działa od 2007 roku. Właścicielami NZOZ Centrum Terapii Dialog są: dr Anna Nowak (lekarz psychiatra) oraz dr Michał Feldman (lekarz psychiatra)

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie
www.TerapiaDialog.pl