Centrum Uniwersytetu Medycznego otworzyło oddział stomatologii

0
815


Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego otworzyło oddział stomatologii. Placówka oferuje usługi komercyjne, ale planuje także zawarcie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii i periodontologii.

Nowy oddział mieści się w Warszawie przy ulicy Emilii Plater 21 (na III piętrze). Oferuje usługi w zakresie stomatologii zachowawczej dla dorosłych i dla dzieci, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, periodontologii i protetyki.

Centrum Medyczne Uniwersytetu Medycznego to spółka z o.o., w której udziały posiada Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Działa od 2001 roku. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz komercyjne badania specjalistyczne dla pacjentów indywidualnych oraz firm. W ofercie placówki znajduje się opieka internistyczna i pielęgniarska, nocna i świąteczna wyjazdowa pomoc lekarska i pielęgniarska, nocna i świąteczna ambulatoryjna opieka lekarska i pielęgniarska, transport sanitarny, konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne i laboratoryjne, zabiegi rehabilitacyjne, badania dla kierowców, szczepienia ochronne, medycyna pracy i zabiegi chirurgiczne. Centrum posiada także nowoczesną pracownię rezonansu magnetycznego pracownię EMG, USG, ENG, testów wysiłkowych, a także diagnostyki RTG.

Kontrakt placówki zawarty z NFZ na rok 2013 ma wartość 1 238 091,10 zł. Środki te przeznaczone są na finansowanie usług w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Centrum mieści się w budynku kompleksu Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha w Warszawie.