Certus rozszerza zakres usług

0
799


Prywatna Lecznica Certus z Poznania rozszerza zakres oferowanych usług oferowanych przez Centrum Medyczne Nr 2. Od lipca 2012 w placówce działa nowa poradnia osteoporozy, od sierpnia przyjmuje nowy specjalista – endokrynolog dziecięcy.

Usługi te są komercyjne. Wizyta w poradni osteoporozy kosztuje 121 zł. Taka sama jest cena za konsultację endokrynologa dziecięcego. 3 października 2012 będzie możliwość wykonania w Certusie badania densytometrycznego.

Certus oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Tegoroczny kontrakt Cereusa z NFZ ma wartość 4 400 013,88 zł. Dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (888 617,88 zł) oraz leczenia szpitalnego (3 511 396 zł).

W zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej kontrakt Cereusa z NFZ dotyczy świadczeń w zakresie neurologii, położnictwa i ginekologii, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz otolaryngologii. Poza tym Certus oferuje finansowaną przez Fundusz podstawową opiekę zdrowotną oraz medycynę pracy dla firm.

Certus na rynku usług medycznych działa od 1992 roku. Prowadzi cztery placówki własne: szpital i ambulatorium Certus oraz dwa centra medyczne w Poznaniu i jedno centrum medyczne w Swarzędzu.