Certus wprowadza usługi medycyny estetycznej

0
1055

Prywatna Lecznica Certus z Poznania wprowadziła od stycznia 2013 roku do swojej oferty usługi w zakresie medycyny estetycznej. Nowe usługi dostępne są w jednej z placówek Certusa – Centrum Medycznym nr 2 przy ulicy Wagrowskiej 6.

Usługi obejmują między innymi konsultacje lekarza medycyny estetycznej, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, wypełnianie bruzd i zmarszczek oraz modelowanie ust z użyciem kwasu hialuronowego, lifting biomimetyczny oraz mezoterapię igłową. Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

Centrum Medyczne nr 2 Certusa działa od kwietnia 2007 roku. Placówka oferuje usługi w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Prywatna Lecznica Certus prowadzi 4 placówki. Trzy z nich zlokalizowane są w Poznaniu: przy ulicy Grunwaldzkiej, Dąbrowskiego oraz Wagrowskiej, jedna – w Swarzędzu. Przy ulicy Grunwaldzkiej działa także szpital w 51 łóżkami.

Usługi Certusa są zarówno komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na rok 2012 miał wartość 4 385 548,72 zł i dotyczył usług w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz leczenia szpitalnego (ginekologia i położnictwo, chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna, urologia, ortopedia i traumatologia narządu ruchu). W ramach NFZ Certus oferuje także podstawową opiekę zdrowotną.