Certyfikat ISO dla Medi Partner

0
994


W październiku 2016 roku w Medi Partner sp. z o.o. odbył się audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością, podczas którego firma otrzymała deklarację zgodności, że system zarządzania spełnia warunki określone w normie ISO 9001:2008.

Audyt został przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą Loyd’s  Register Polska. Zakres systemu zarządzania jakością obejmuje świadczenia usług medycznych w ramach opieki ambulatoryjnej realizowanej w centrach medycznych Medi Partner.

Medi Partner zapewnia, że uzyskanie pozytywnej opinii przez jednostkę certyfikującą oznacza uporządkowanie działalności w podstawowych obszarach organizacji, głównie przez wprowadzenie jednolitych, jednoznacznych i powtarzalnych procedur postępowania, co stanowi gwarancję dla pacjenta, że jego wymagania, potrzeby i oczekiwania odnośnie usługi są spełnione.

W związku z wdrożeniem kompleksowego zarządzania jakością Medi Partner sformułował również politykę jakości. Jej podstawowe założenia obejmują bezpieczeństwo pacjentów i  dążenie do ich maksymalnej satysfakcji, świadczenie usług w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na pacjentów, kompleksowe informowanie pacjentów na temat ich stanu zdrowia i planowanego leczenia, zatrudnianie profesjonalnego i doświadczonego personelu medycznego a także przeprowadzanie badań przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Medi Partner prowadzi trzy placówki w Warszawie, dwie w Krakowie, po jednej w Kielcach,  w Poznaniu, we Wrocławiu i w Piasecznie (Medvit Medi Partner). Medi Partner posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 60 miastach Polski. Oferuje szeroki zakres opieki ambulatoryjnej dla dzieci i dorosłych. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Medi Partner należy do Grupy Medicover.