Chorzów: płatność w ratach w Novia Med

0
426

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa wprowadziło możliwość płacenia w ratach za świadczenia medyczne oferowane w gabinetach stomatologicznych przychodni. W tym celu placówka nawiązała współpracę z operatorem systemu Medi Rady.

Novia Med oferuje leczenie stomatologiczne w  placówce w Chorzowie przy ulicy Paderewskiego 34 oraz w gabinecie działającym w Katowicach przy ulicy Modrzewiowej 7. Placówka posiadała kontrakt z NFZ na świadczenia ogólnostomatologiczne od stycznia do sierpnia 2017 roku, w wysokości 102 600 zł.

W Chorzowie Novia Med oferuje także podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne (między innymi w zakresie diabetologii, dietetyki, endokrynologii, hepatologii, urologii, psychologii czy psychiatrii), rehabilitację, diagnostykę oraz medycynę pracy.

Świadczenia oferowane przez Novia Med są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Wartość kontraktu placówki wynosi ponad 1,2 mln zł i dotyczy rehabilitacji oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Novia Med współpracuje z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi medycznej pracowników, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Novia sp. z o.o., właściciel placówki,  należy do grupy kapitałowej Era sp. z o.o. , jednej z największych na Śląsku firm oferujących usługi utrzymania czystości i ochrony.