Chrzanów: powstaje nowe centrum medyczne

0
805

W Chrzanowie w województwie małopolskim powstaje nowe centrum medyczne. Placówka będzie świadczyła usługi w zakresie chirurgii, ortopedii i rehabilitacji. Jej otwarcie planowane jest na 1 lipca 2012 roku.

Centrum otwiera Bogdan Wziętek, specjalista II stopnia chirurgii ortopedycznej i urazowej, zajmujący się głównie artroskopią i USG stawów. Dr Wziętek prowadzi w Chrzanowie gabinet świadczący usługi w zakresie chirurgii ortopedycznej. Przyjmuje także w gabinetach w Libiążu, Katowicach, Żorach i w Krakowie.

Zabiegi operacyjne w ramach kontraktu z NFZ wykonuje w Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach, w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach Bogucicach oraz w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie.

Nowa placówka będzie świadczyła usługi w zakresie chirurgii ortopedycznej i urazowej (porady, operacje i drobne zabiegi chirurgiczne) oraz rehabilitacji (laser, hydroterapia, masaż, magnetoterapia, krioterapia, ćwiczenia indywidualne na sali i w basenie). Będzie tutaj można także uzyskać konsultacje neurologa i reumatologa oraz wykonać diagnostykę USG.

Placówka będzie się mieścić przy ulicy Wyszyńskiego 17a. Obecny gabinet dr Wziętka działa przy ulicy Wyszyńskiego 17, w pomieszczeniach dzierżawionych od spółdzielni mieszkaniowej.