Chrzanów: powstało nowe centrum medyczne

0
867

W Chrzanowie w województwie małopolskim została otwarta nowa placówka. Artroskop Centrum Medyczne Bogdan Wziętek świadczy usługi w zakresie chirurgii, ortopedii i rehabilitacji. Wszystkie usługi placówki są komercyjne.

Centrum oferuje porady specjalistyczne a także wykonywane drobnych zabiegów chirurgicznych. W ramach rehabilitacji w ofercie są zabiegi laserowe, hydroterapia, masaż, magnetoterapia, krioterapia, ćwiczenia indywidualne na sali i w basenie. 15 września 2012 w ramach promocji placówka organizuje „białą sobotę”, podczas której będą wykonywane bezpłatne badania wad postawy u dzieci, w celu kwalifikacji do gimnastyki korekcyjnej.

W placówce można także skorzystać z konsultacji neurologa i reumatologa oraz wykonać diagnostykę USG. Na zabiegi operacyjne pacjenci Centrum kierowani są do Kliniki Chirurgii Mazan w Katowicach lub do  Szpitala Ortopedicum w Krakowie.

Centrum mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 17a. na piętrze budynku, w pomieszczeniach o powierzchni ponad 100 mkw, dzierżawionych od spółdzielni mieszkaniowej. Właściciel placówki Bogdan Wziętek jest specjalistą II stopnia chirurgii ortopedycznej i urazowej, zajmującym się głównie artroskopią i USG stawów. Dr Wziętek przyjmuje także w gabinetach w Libiążu, Katowicach, Żorach i w Krakowie.