Citomed: nowa Poradnia Rozwoju Osobistego

0
917

Lecznice Citomed z Torunia rozszerzyły zakres swojej oferty o Poradnię Rozwoju Osobistego. Jest ona przeznaczona dla pacjentów Medycznego Centrum Dietetyki i Odchudzania oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem własnego potencjału. Usługi są komercyjne.

Cena konsultacji dla pacjentów Medycznego Centrum Dietetyki i Odchudzania wynosi 120 zł za godzinę, cena konsultacji dla klientów indywidualnych – 160 zł za godzinę. Proces treningu trwa od 4 do 6 sesji w różnych odstępach czasowych.

Lecznice Citomed oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia. Oferują zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt na rok 2012 zawarty przez spółkę NZOZ Lecznice Citomed sp. z o.o. ma wartość 6 683 641,90 zł (przeznaczony jest na leczenie szpitalne, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, stomatologię, rehabilitację, opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień, profilaktyczne programy zdrowotnej i terapię izotopową), natomiast kontrakt zawarty przez spółkę NZOZ Citomed sp. z o.o. ma wartość 247 329 zł i dotyczy stomatologii i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Lecznice Citomed obejmują sześć placówek zlokalizowanych w Toruniu przy ulicach: M. Skłodowskiej-Curie, Tuwima, Kosynierów, Paderewskiego (Lubicz Górny), a także Rakowicza i Lubickiej. W przychodni przy ulicy Skłodowskiej-Curie działa także apteka Cito. Zarząd Lecznic Citomed tworzą  dr Roman Łysek i dr Łukasz Wojnowski.