CM Bimed: nowe usługi

0
933

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) od lipca 2017 roku wprowadza nowe usługi w zakresie fizjoterapii. Placówka rozpoczęła także współpracę z firmą TinMed24, która oferuje nowoczesne usługi telemedyczne.

Firma TinMed24 wypożycza pacjentom urządzenia, za pomocą których można wykonać badanie EKG. Zapis badania jest automatycznie wysyłany do platformy medycznej. Badania można na bieżąco sprawdzać logując się na platformę portalu medycznego TinMed24.  Badanie trwa przez 7 dni, podczas których można wykonać 70 badań EKG.

Natomiast fizjoterapeuta, który będzie współpracował od lipca 2017 z placówką, będzie oferował pomoc pacjentom po wypadkach, udarach, w chorobach nerwowo-mięśniowych, zwyrodnieniach czy po operacjach.

Od czerwca 2017 roku w Centrum działa poradnia medycyny sportowej oraz ortopedyczna.

Świadczenia w placówce, oprócz świadczeń w poradni POZ, są komercyjne. Bimed oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie pediatrii, alergologii, dermatologii, kardiologii, neurologii, ginekologii,  chirurgii, reumatologii, endokrynologii, okulistyki czy dietetyki.

Można tutaj skorzystać z badań medycyny pracy, z leczenia stomatologicznego oraz wykonać badania prenatalne. Placówka zapowiada rozszerzenie zakresu usług o zabiegi przeprowadzane w trybie „jednego dnia”.

Bimed współpracuje także z ubezpieczycielami – z firmą Compensa, Allianz a także z Medicoverem i Lux Medem.

Bimed działa od początku 2016 roku. Zlokalizowany jest w nowo wybudowanym, dwupiętrowym obiekcie przy ulicy Sienkiewicza, o powierzchni około 1000 mkw. Na terenie przychodni działa również apteka.

Placówkę prowadzi Bimed spółka z o.o., której właścicielem jest Paweł Bińkowski, przedsiębiorca z Mszczonowa.