CM Damiana: nowa placówka w Warszawie

0
1771

Centrum Medyczne Damiana otworzyło na początku stycznia 2012 roku kolejną, piątą placówkę w Warszawie. Przychodnia mieści się w Galerii Handlowej Metro BIS przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 85.

Do nowej placówki została przeniesiona przychodnia działająca dotąd przy Alei KEN 103 lokal 4. Obecnie placówka zajmuje pomieszczenia o powierzchni ponad 500 mkw, na której. znajduje się 9 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich. W przychodni można zrealizować pełen zakres badań laboratoryjnych, a także wybrane badania diagnostyczne, takie jak USG i EKG. Placówka specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, pediatrii, szczepieniach dla dzieci i dorosłych a także konsultacji i badań alergologicznych – można tu przeprowadzać specjalistyczne testy i prowadzić odczulanie.

W nowej placówce pacjenci pomogą korzystać z konsultacji lekarskich lekarzy – alergologa, chirurga, dermatologa, dietetyka, endokrynologa, ginekologa, internisty, nefrologa, neurologa, onkologa, pediatry, pulmonologa, psychiatry oraz reumatologa. Przychodnia otwarta jest w dni powszednie od godziny 8.00 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 15.00.

Nasza nowa placówka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród warszawiaków. Pracują w niej lekarze z dużym doświadczeniem klinicznym, związani z Damianem od wielu lat. Cieszy fakt, iż zaledwie w ciągu kilku dni od jej otwarcia z konsultacji lekarskich skorzystało blisko 500 pacjentów. Nie bez znaczenia jest też sama lokalizacja – Ursynów – gdzie potrzeby zdrowotne populacji mieszkańców są ogromne. Damian w stolicy to najlepiej rozpoznawalna marka na lokalnym rynku – co drugi warszawiak zna nasze placówki – podkreśla Paweł Kacprzyk, Prezes Centrum Medycznego Damiana.

Oprócz nowej przychodni Centrum Damiana prowadzi w Warszawie 40 – łóżkowy szpital przy ulicy Wałbrzyskiej oraz placówki ambulatoryjne przy ulicach: Wałbrzyskiej, Foksal, Niepodległości i Orzyckiej. Wyłącznym udziałowcem Centrum Medycznego Damiana jest Medicover.