CM Damiana: nowe e-rozwiązania dla pacjentów

0
381

Centrum Medyczne Damiana rozszerzyło pulę e-rozwiązań dostępnych na portalu dla pacjenta o możliwość pobierania dokumentacji medycznej online. Rozwiązanie to jest dostępne od 23 września 2020 roku.

Dzięki tej funkcji pacjenci nie muszą już zamawiać swojej dokumentacji w placówkach Centrum Medycznego Damiana i mogą w dowolnej porze pobrać ją w wersji elektronicznej.

Dokumentacja medyczna pobrana w wersji elektronicznej i przekazywana na nośnikach elektronicznych stanowi oryginalny dokument, natomiast samodzielny wydruk tej dokumentacji pozbawia ją waloru zgodności z oryginałem.

Pacjenci mogą w ten sposób pobrać dokumentację medyczną, która powstała w wyniku wizyty w Centrum Medycznym Damiana.

Czytaj także: CM Damiana: opis badania EKG w 20 minut>>>

Taka dokumentacja pobrana w wersji elektronicznej i przekazywana na bezpiecznym nośniku elektronicznym powinna być uznawana przez placówki medyczne.

Centrum Medyczne Damiana prowadzi przychodnie w Warszawie przy ulicach: Wałbrzyskiej 46,  Foksal 3/5, Alei Zjednoczenia 36, Przy Bażantarni 8B,  Racławickiej 27, Nowolipie 18, Cybernetyki 7B oraz przy placu Konesera 10A. Przy ulicy Wałbrzyskiej 46 działa też Szpital Damiana.

Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku i jest częścią Grupy Medicover.