CM Damiana patronem akcji profilaktycznej

0
831

Już po raz drugi Centrum Medyczne Damiana objęło patronat medyczny nad Europejskim Tygodniem Walki z Rakiem Szyjki Macicy, którego organizatorami są Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy Kwiat Kobiecości oraz miesięcznik Glamour.

Patronat honorowy nad podejmowanymi działaniami profilaktyki zdrowia objęła Anna Komorowska, małżonka Prezydenta RP.

Podczas tegorocznego Tygodnia organizowanego w dniach od 23 do 28 stycznia 2012 roku w placówkach Centrum Medycznego Damiana pacjentki posiadające kupon rabatowy wycięty z miesięcznika Glamour będą mogły wykonać bezpłatne badanie cytologiczne. Dodatkowo w dniach przeprowadzanej akcji Centrum Damiana proponuje szczepionkę przeciwko HPV w cenie obniżonej o 40 procent.

Centrum Medyczne Damiana działa od 1994 roku. Prowadzi 40 – łóżkowy szpital z oddziałami: ogólnym, zabiegowym, położniczym oraz oddziałem chirurgii jednego dnia, mieszczący się przy ulicy Wałbrzyskiej w Warszawie. Oprócz szpitala Centrum prowadzi także pięć przychodni oferujących usługi ambulatoryjne. Wszystkie mieszczą się w Warszawie, przy ulicach: Wałbrzyskiej, Foksal, KEN, Niepodległości i Orzyckiej. Wyłącznym udziałowcem Centrum Medycznego Damiana jest Medicover.