CM Diamed: nowe usługi specjalistyczne

0
768


Centrum Medyczne Diamed z Krakowa wzbogaciło ofertę oferowanych usług o diagnostykę kardiologiczną Od marca 2014 w przychodni pacjenci mogą wykonywać badania Holtera EKG i Holtera ciśnieniowego (ABPM).

Są to kolejne badania mające istotne znaczenie w diagnostyce i monitorowaniu pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego dostępne w poradni kardiologicznej placówki, oprócz nich można także wykonać tutaj RTG, EKG, Echo serca i badania laboratoryjne.

Przychodnia Diamed w Krakowie działa przy ulicy Schweitzera 7. Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prowadzi poradnie, między innymi ginekologiczno-położniczą, urologiczną, stomatologiczną, psychologiczną, medycyny pracy. W placówce działa też laboratorium diagnostyczne Diagnoza, sklep medyczny Orteo oraz Apteka Tanich Leków.

Od 2013 roku Diamed prowadzi przychodnię, która oferuje podstawową opiekę zdrowotną, w miejscowości Trąbki, przy drodze Wieliczka-Gdów.

Oprócz podstawowej opieki zdrowotnej, finansowanej ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, wszystkie pozostałe usługi Centrum Diamed są komercyjne. W ramach umowy podpisanej przez Diamed i spółkę Medica Polska pacjenci ubezpieczeni w Medica Polska mogą korzystać z pełnego zakresu usług medycznych oferowanych w placówce.

Centrum Diamed prowadzi spółka, której głównym udziałowcem i prezesem jest lekarz Jerzy Radziszowski.