CM Gamma obejmie opieką zawodników zawodów jeździeckich

0
216

Centrum Medyczne Gamma z Warszawy obejmie opieką medyczną zawodników Mistrzostw Polski oraz CDI-W Bajardo 2016. Centrum od 2015 roku jest częścią Grupy PZU i pierwszym szpitalem w portofolio ubezpieczyciela.

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu w kategoriach Dzieci, Juniorzy, Młodzi Jeźdźcy, U25, Seniorzy odbędą się w dniach 2 do  4 września 2016 roku w ośrodku jeździeckim Bajardo w Augustówku.

Mistrzostwom towarzyszyć będą Zawody Międzynarodowe CDICh, CDIJ, CDIYR, CDIU25, oraz Eliminacje Pucharu Świata CDI-W, w ramach CDN zostanie rozegrana Mała Runda.

Centrum Medyczne Gamma istnieje od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację. Placówka mieści się przy ulicy Broniewskiego.

W czerwcu 2015 roku fundusz FIZAN BIS2 zarządzany przez TFI PZU stał się właścicielem ponad 60 procent kapitału CM Gamma.

Na początku sierpnia 2016 Centrum uzyskało najnowszy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015.