CM Gamma: rabat dla kibiców klubu AZS PW

0
745


Centrum Medyczne Gamma z Warszawy oferuje kibicom klubu AZS Politechniki Warszawskiej rabat na konsultacje. Placówka została partnerem medycznym siatkarzy AZS PW.

Oferta dla kibiców ONICO AZS PW to 15-procentowy rabat na pierwszą konsultację w placówce. Zainteresowani ofertą powinni polubić stronę Centrum na Facebooku i napisać, że chcą skorzystać z rabatu.

W ramach podpisanej umowy z klubem AZS Centrum zapewnia drużynie siatkarzy kompleksową opiekę medyczną, która obejmuje między innymi obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych i obsługę medyczną podczas meczów PlusLigi rozgrywanych w sezonie 2016/2017 w Warszawie.

Centrum Gamma zostało także opiekunem medycznym polskiej federacji Kabaddi (gra zespołowa będąca połączeniem MMA, czyli mieszanych sztuk walki, i rugby)

Centrum Medyczne Gamma działa od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację. Placówka mieści się przy ulicy Broniewskiego 3.

W czerwcu 2015 roku fundusz FIZAN BIS2 zarządzany przez TFI PZU stał się właścicielem ponad 60 procent kapitału CM Gamma.