CM Gamma: współpraca z Medrefund Ltd

0
387

Centrum Medyczne Gamma z Warszawa nawiązało współpracę z firmą Medrefund, która pomaga uzyskać zwrot kosztów leczenia w naszym kraju Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii.

Osoby takie mają prawo do wyboru dostawcy usług medycznych w obrębie Unii Europejskiej a także mogą legalnie uzyskać od NHS refundację kosztów związanych z otrzymanym leczeniem.

Jednak rReorganizacja w NHS oraz ograniczony budżet spowodowały, że wielu pacjentom odmówiono leczenia w sytuacjach uznanych za nieinwazyjne. Niektórzy pacjenci mają problem z umówieniem konsultacji specjalistycznych, a innym odmawiają leczenia lub oczekują oni w długich kolejkach w celu otrzymania koniecznej pomocy w ramach NHS. Alternatywą jest leczenie w innym kraju, na przykład w Polsce.

Medrefund od kilku lat pomaga mieszkańcom Wielkiej Brytanii w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem refundacji za usług medyczne otrzymane w Polsce, na Łotwie, na Litwie, w Czechach oraz w innych krajach Unii Europejskiej. Firma pomaga w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz dopełnieniu formalności koniecznych do uzyskania refundacji za leczenie.

Centrum Medyczne Gamma działa od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację.

Placówka podejmuje się nowatorskich zabiegów. W maju 2017 przeprowadzono tutaj  pierwsze w Polsce operacje wydłużenia kości nowej generacji. Zabiegi były także unikalnymi na świecie – z powodu wydłużenia kości z jednoczesną korekcją zaburzenia mechaniki i kształtu kończyny.

Centrum Gamma mieści się przy ulicy Broniewskiego 3 na warszawskim Żoliborzu.

Od 2015 roku większościowym udziałowcem Centrum Medycznego Gamma jest PZU.