CM Gamma: współpraca z portalem TourMedica

0
867


Centrum Medyczne Gamma z Warszawy nawiązało współpracę z serwisem tourmedica.pl, największym w Polsce portalem sprzedającym usługi medyczne. W ramach umowy na konsultacje w Centrum można umówić się za pomocą portalu TourMedica.

– Coraz więcej osób poszukuje informacji dotyczących lekarzy oraz zabiegów przez internet. Nawiązaliśmy współpracę z portalem TourMedica, chcąc ułatwić osobom, które chcą skorzystać z naszych usług, proces umówienia się na konsultację czy zabieg operacyjny – mówi Jędrzej Litwiniuk, prezes zarządu Centrum Medycznego Gamma.

Serwis TourMedica dostępny jest w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Za pośrednictwem portalu klienci zagraniczni otrzymują kompleksową obsługę od rezerwacji biletów i hoteli, poprzez indywidualny serwis do organizacji pobytu przed i po zabiegu. Natomiast 70 procent pacjentów, którzy korzystają z portalu TourMedica, to osoby polskojęzyczne, które chcą uzyskać szybką i skuteczną pomoc medyczną.

Centrum Medyczne Gamma działa od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację. Placówka mieści się przy ulicy Broniewskiego 3.

W czerwcu 2015 roku fundusz FIZAN BIS2 zarządzany przez TFI PZU stał się właścicielem ponad 60 procent kapitału CM Gamma.