CM Kajtek otworzy placówkę w Warszawie

0
929


Centrum Medyczne Kajtek ze Skierniewic planuje otwarcie w grudniu 2013 roku nowej przychodni w Warszawie. Placówka będzie prowadzić poradnię neurorozwojową. Będzie oferować usługi komercyjne.

Nowa poradnia będzie się mieścić przy ulicy Działdowskiej 11. Będzie oferowała diagnostykę i leczenie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Angelmana, zespołem Retta i innymi zaburzeniami neurorozwojowymi.

Centrum Medyczne Kajtek w Skierniewicach oferuje specjalistyczne konsultacje w zakresie neurologii dziecięcej, neurologii dorosłych, endokrynologii dzieci i dorosłych, ortopedii i traumatologii dzieci i dorosłych, psychiatrii dzieci, młodzieży i dorosłych, psychologii, psychoterapi. Można tutaj także wykonać USG stawów biodrowych u niemowląt, dzieci i dorosłych. Wszystkie usługi placówki są odpłatne. Koszt konsultacji wynosi od 80 zł do 130 zł.

Centrum od stycznia 2013 działa w Skierniewicach w nowo wybudowanym Centrum Ogrodowa, mieszczącym się przy ulicy Ogrodowej. Przedtem zajmowało pomieszczenia w Centrum Medycznym Judyta przy ulicy Reymonta.