CM Mavit organizuje III Śląskie Forum Laryngologiczne

0
880

Centrum Medyczne Mavit organizuje od 16 do 18 lutego 2017 roku w Ustroniu III Śląskie Forum Laryngologiczne pod nazwą „Współczesne wyzwania w audiologii i otoneurologii”.

Do uczestnictwa w roli prelegentów zostały zaproszone osoby, będące powszechnie uznanymi autorytetami w  dziedzinie audiologii, otologii i otoneurologii z kraju i z zagranicy. W czasie trwania wydarzenia przewidziane są dwie części naukowe: wykładowa oraz warsztatowa, podczas których będą poruszane między innymi zagadnienia diagnostyki i leczenia szumów usznych i zawrotów głowy.

Celem forum jest zaprezentowanie specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnej laryngologii. Dla lekarzy uczestnictwo w III Śląskim Forum Laryngologicznym to okazja do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie www.sfl.edu.pl

Centrum Medyczne  Mavit prowadzi w Warszawie przy ulicy Podleśnej Szpital Specjalistyczny, w którym przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne. W Warszawie Mavit prowadzi również ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.

Mavit prowadzi również w Katowicach Szpital Specjalistyczny, oferujący zabiegi w zakresie laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.

Usługi oferowane przez Mavit są zarówno komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.