CM Mavit: promocje na zabiegi okulistyczne

0
280

Centrum Medyczne Mavit sp. z o.o. z okazji 15-lecia swojej działalności oferuje jubileuszową promocję, która obejmuje nieodpłatne badanie wstępne, pełne badanie kwalifikacyjne w cenie 150 zł i 15 procent zniżki na zabieg laserowej korekcji wady wzroku.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza w terminie od 1 czerwca do 30 września 2015 roku.

Centrum Medyczne  Mavit prowadzi w Warszawie przy ulicy Podleśnej Szpital Specjalistyczny, w którym przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne.

W Warszawie Mavit prowadzi również ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie. Natomiast w Katowicach Mavit prowadzi Szpital Specjalistyczny przy ulicy Szopienickiej, który oferuje usługi diagnostyczne oraz operacyjne z zakresu laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.

Mavit oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt Centrum na rok 2015 zawarty z mazowieckim oddziałem NFZ ma wartość ponad 10 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie okulistyki, na które przeznczone jest ponad 9 mln zł, oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Kontrakt zawarty ze śląskim oddziałem NFZ na rok 2015 wynosi prawie 14 mln zł. Kontrakt dotyczy leczenia szpitalnego w zakresie okulistyki, otolaryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Poza tym kontrakt finansuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.