CM Medhouse: inwestycja w nowoczesne technologie

0
1132

Centrum Medyczne Medhouse z Wodzisławia Śląskiego wprowadziło do swojej oferty zabiegi wykonywane przy użyciu nowoczesnej technologii – kriochirurgii. Placówka zainwestowała w urządzenie CryoAlfa, które pozwala na wykorzystanie kriochirurgii w dermatologii, chirurgii, ginekologii, laryngologii i innych dziedzinach medycyny.

Dzięki kriochirurgii zabiegi są bezkrwawe, bezbolesne (nie wymagają znieczulenia), a rany dużo lepiej się goją. Krichirurgia polega na zamrażaniu chorej tkanki w stałej temperaturze -89 ºC. Technologia ta wykorzystuje podtlenek azotu (N2O). Urządzenie daje możliwość zamrażania natryskowego, bezpośrednio medium zamrażającym lub kontaktowego.

Centrum Medyczne Medhouse działa od 2010 roku. Oferuje konsultacje specjalistyczne w zakresie kilkunastu dziedzin medycyny. W placówce przyjmują między innymi chirurg, ginekolog, dermatolog, laryngolog, onkolog, radiolog, psychiatra, pediatra. Ceny konsultacji wynoszą od 60 do 100 zł . Można tutaj skorzystać z konsultacji i zabiegów w zakresie medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej oraz z pełnego zakresu usług stomatologicznych (stomatologia estetyczna, implantologia, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna). W placówce można wykonać także badania diagnostyczne. Centrum dysponuje ultrasonografem w technologii 4D: GE Voluson 730 Expert. Wszystkie usługi placówki są komercyjne.

Centrum Medyczne Medhouse mieści się przy ulicy Radlińskiej 68 w Wodzisławiu Śląskim. Jest prowadzone przez spółkę Graczyk i Wspólnicy sp. z o.o.