CM Medyk: medycyna pracy w Dębicy

0
3263
Źródło: www.medyk.rzeszow.pl

Od 10 września 2019 w Dębicy przy ulicy Kwiatkowskiego 1 rozpocznie działalność nowa przychodnia medycyny pracy prowadzona przez Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa. Zlokalizowana będzie w budynku, w którym Medyk od lipca 2019 prowadzi poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i gabinet zabiegowy.

Przychodnia medycyny pracy do końca roku 2019 będzie działała dwa razy w tygodniu, jednak w razie zwiększonego zapotrzebowania na jej świadczenia właściciele Centrum zapowiadają rozszerzenie grafiku lekarzy i liczby specjalistów.

Placówka będzie oferowała konsultacje specjalistów, oprócz lekarza medycyny pracy będą to: okulista, laryngolog i neurolog.

W przychodni będzie także działać pracownia psychologiczna, która będzie funkcjonować od poniedziałku do piątku. Będą tutaj dostępne badania diagnostyczne- audiometria, spirometria, badania EKG i RTG, będzie także działać punkt pobrań. Badania diagnostyczne, laboratoryjne oraz psychotechniczne będzie można wykonywać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy przychodni.

Czytaj także: Enel-Med wprowadza konsultacje medyczne w miejscu pracy>>>

Dębica zlokalizowana jest około 55 km od Rzeszowa.

Centrum Medyk prowadzi w Rzeszowie 10 przychodni, które działają przy ulicach Powstańców Warszawy,  Łukasiewicza,  Siemiradzkiego, Hoffmanowej,  Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Centrum prowadzi też przychodnię w Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Boguchwale, w Leżajsku, w Jasionce, w Łączkach Kucharskich a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

Placówki oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne i w zakresie medycyny pracy oraz diagnostykę. Oferują też rehabilitację.

Właścicielem Centrum Medycznego Medyk, które działa już od 30 lat, jest lekarz Stanisław Mazur.