CM Medyk: nowe świadczenia w Dębicy

0
417
Źródło: www.medyk.rzeszow.pl

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa wprowadziło nowe usługi w przychodni działającej w Dębicy. Od 1 października 2019 funkcjonuje tutaj poradnia, która oferuje świadczenia w zakresie pediatrii, a od 7 października 2019 – dostępne są zabiegi rehabilitacyjne.

Pediatra pediatryczna przyjmuje pacjentów w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Natomiast świadczenia w zakresie rehabilitacji są komercyjne, jednak placówka zapowiada, że będzie się starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Przychodnia Centrum Medycznego Medyk w Dębicy działa od lipca 2019. Oprócz poradni POZ i rehabilitacji działa tutaj także poradnia medycyny pracy, która uruchomiona została we wrześniu 2019. W planach jest dalsze rozszerzenie zakresu oferowanych usług.

Czytaj także: Pracodawcy częściej troszczą się o zdrowie pracowników umysłowych niż fizycznych>>>

Dębica zlokalizowana jest około 55 km od Rzeszowa.

Centrum Medyk prowadzi w Rzeszowie 10 przychodni, które działają przy ulicach Powstańców Warszawy,  Łukasiewicza,  Siemiradzkiego, Hoffmanowej,  Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Centrum prowadzi też przychodnię w Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Boguchwale, w Leżajsku, w Jasionce, w Łączkach Kucharskich a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

Placówki oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne i w zakresie medycyny pracy oraz diagnostykę. Oferują też rehabilitację.

Właścicielem Centrum Medycznego Medyk, które działa już od 30 lat, jest lekarz Stanisław Mazur.