CM Tuchów: bezpłatne badania dla kobiet

0
827


Centrum Medyczne Tuchów organizuje akcję bezpłatnych  badan mammograficznych oraz badań tarczycy dla kobiet. Badania będą się odbywały od 4 do 6 lipca 2013 roku.

Badania mammograficzne będą przeznaczone dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Badania te finansuje w ramach specjalnego programu Narodowy Fundusz Zdrowia. Wszystkie pacjentki, które zgłoszą się na badania mammograficzne, będą mogły wziąć udział w losowaniu 30 pakietów bezpłatnych badań USG tarczycy i poziomu TSH we krwi. Będzie je można zrealizować w gabinecie USG i pracowni analitycznej Centrum Zdrowia Tuchów.

Centrum Zdrowia Tuchów prowadzi szpital z czterema oddziałami: ginekologii i położnictwa, neonatologii, chorób wewnętrznych oraz chirurgii jednego dnia, Centrum Rehabilitacji, 30 poradni specjalistycznych oraz Centrum Psychoterapii. Podstawową opieką zdrowotną placówka otacza blisko 59 tysięcy pacjentów na Pogórzu. Oprócz placówki w Tuchowie Centrum prowadzi przychodnie mieszczące się w dziesięciu miejscowościach na terenie powiatu tarnowskiego. Centrum powstało w 2008 roku z przekształcenia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie. Centrum prowadzi spółka pracownicza.