CM Wisan: nowe świadczenia chirurgiczne

0
254


Centrum Medyczne Wisan, działające w miejscowości Skopanie (powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie) rozszerzyło zakres oferowanych usług o nowe zabiegi medycyny estetycznej.

Zabiegi wykonywane są w prywatnej poradni chirurgicznej, działające w Centrum. Są to między innymi zabiegi skleroterapii (zabieg stosowany w leczeniu niewydolności żylnej- żylaki), usuwanie zmian skórnych i podskórnych metodą klasyczną lub metodą elektrochirurgii ( użycie prądu o wysokiej mocy- bez szwów)  a także kosmetyka estetyczna.

Centrum Medyczne Wisan oferuje ambulatoryjną opiekę zdrowotną, między innymi świadczenia w zakresie medycyny pracy. Działają tutaj także poradnie: kardiologiczna i kardiochirurgiczna, chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedyczna, ginekologiczno-położnicza i neurologiczna.

W placówce można wykonać badania EKG, USG oraz spirometryczne.

Centrum oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość ponad 250 tysięcy złotych i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii i neurologii oraz świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych (pielęgniarska opieka długoterminowa domowa).

Placówka działa przy ulicy Włókniarzy, przy Fabryce Firanek Wisan.