CM Wisan: nowe świadczenia

0
1075

Centrum Medyczne Wisan z miejscowości Skopanie (powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie) wprowadziło do swojej oferty terapię osoczem bogatopyłkowym. Metoda ta stosowana jest w ortopedii oraz chirurgii rekonstrukcyjnej.

Dzięki osoczu można odtwarzać tkanki i struktury w takich przypadkach jak – łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostrogi piętowe, kolano skoczka, uszkodzenia ścięgien i mięśni.

Także od czerwca 2017 w prywatnej poradni kardiologicznej działającej w Centrum przyjmuje specjalista kardiochirurg.

Centrum Medyczne Wisan oferuje ambulatoryjną opiekę zdrowotną, między innymi świadczenia w zakresie medycyny pracy. Działają tutaj także poradnie: kardiologiczna i kardiochirurgiczna, chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedyczna, ginekologiczno-położnicza i neurologiczna.

Poradnia chirurgiczna oferuje zabiegi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetyki estetycznej. W placówce można wykonać badania EKG, USG oraz spirometryczne.

Centrum oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość 198 038,70 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii i neurologii oraz świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych (pielęgniarska opieka długoterminowa).

Placówka działa przy ulicy Włókniarzy, przy Fabryce Firanek Wisan.