CM Wisan z certyfikatem ISO

0
607

Centrum Medyczne Wisan z miejscowości Skopanie (powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie) uzyskało certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie diagnostyki, leczenia, oraz promocji zdrowia.

System ISO 9001 daje korzyści związane z możliwością kontroli nad placówką, a tym samym usprawnia wewnętrzne funkcjonowanie, co wpływa na wzrost skuteczności oraz efektywność działania.

Centrum regularnie bada satysfakcję pacjentów z leczenia oraz dostosowuje się do ich potrzeb i oczekiwań, zapewnia także, że przestrzega praw pacjentów i poszanowania ich godności, oraz starannie prowadzi dokumentację medyczną.

Centrum Medyczne Wisan oferuje ambulatoryjną opiekę zdrowotną, między innymi świadczenia w zakresie medycyny pracy. Działają tutaj także poradnie: kardiologiczna i kardiochirurgiczna, chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedyczna, ginekologiczno-położnicza i neurologiczna.

Poradnia chirurgiczna oferuje zabiegi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetyki estetycznej. W placówce można wykonać badania EKG, USG oraz spirometryczne.

Centrum oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość ponad 250 tysięcy złotych i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie kardiologii i neurologii oraz świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych (pielęgniarska opieka długoterminowa domowa).

Placówka działa przy ulicy Włókniarzy, przy Fabryce Firanek Wisan.