CMP: nowa placówka na warszawskiej Woli

0
811

Centrum Medyczne CMP prowadzące placówki ambulatoryjne w Warszawie i Piasecznie otworzyło na początku stycznia 2013 roku nową przychodnię umiejscowioną w warszawskiej dzielnicy Wola przy ulicy Jana Kazimierza 64. Jest to szósta placówka sieci CMP.

Nowa przychodnia oferuje usługi w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, w tym między innymi w zakresie medycyny pracy, dermatologii, neurologii, okulistyk, laryngologii, ginekologii oraz medycyny rodzinnej. W placówce działa także laboratorium analityczne. Z usług placówki mogą korzystać pacjenci indywidualni, a także korzystający z abonamentów dla firm oraz z ubezpieczeń zdrowotnych.

Oprócz nowe placówki na warszawskiej Woli CMP prowadzi także przychodnię w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, a także cztery placówki w Warszawie – w centrum przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce oraz przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów.