CMP: promocje przy współpracy z firmą ASA

0
880

Centrum Medyczne CMP, prowadzące przychodnie w Piasecznie i Warszawie, przy współpracy z firmą ASA, organizuje cykl bezpłatnych konsultacji dla kobiet. Konsultacje będą dostępne w trzech placówkach sieci – przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ul. Berensona na Białołęce, a także przy ul. Ciszewskiego na Ursynowie.

W placówkach tych pacjentki będą mogły podczas trzech sobót od 14 lutego do 15 marca 2012 skorzystać z wybranej bezpłatnej konsultacji: ginekologicznej, okulistycznej lub badania USG piersi. Masaż i profesjonalny makijaż to inne propozycje, które będą dostępne dla pań podczas organizowanych akcji.

Promocja jest oferowana w ramach akcji „Czas mojej profilaktyki z ASA w CMP – Zdrowa kobieta, to szczęśliwa kobieta!”.
– Akcja ta jest skierowana do kobiet, które bez względu na wiek świadome zagrożeń chcą skontrolować stan swojego zdrowia, skonsultować się ze specjalistą lub po prostu porozmawiać o własnych obawach i problemach zdrowotnych – mówi Joanna Regucka – Dyrektor Marketingu firmy ASA.

Firma ASA jest producentem suplementów diety i dermokosmetyków, między innymi takich jak LaciBios femina, Artresan, Novocardia, Sterolea. Siedziba firmy znajduje się w Głubczycach.

CMP prowadzi sieć placówek (poza trzema, które biorą udział w akcji są to także placówki w Piasecznie przy ulicy Puławskiej oraz w centrum Warszawy przy ulicy Chmielnej), oferujących usługi w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych.