CMP: promocje przy współpracy z placówkami handlowo-usługowymi

0
1161


Centrum Medyczne CMP z Piaseczna współpracuje z placówkami handlowo-usługowymi oraz kulturalnymi w celu promocji swoich usług. W październiku 2012 roku CMP nawiązało współpracę w tym zakresie między innymi ze szkołą tańca, szkołą językową, salą zabaw dla dzieci i studiem fotograficznym.

To kolejne firmy, z którymi CMP nawiązało współpracę w celu wzajemnej promocji usług. Obecnie pacjenci placówek sieci CMP mają możliwość skorzystania z kursów tańca w Kabaty Dance Studio mieszczącym się przy Alei KEN z 10-procentowym rabatem. W wyniku współpracy CMP z Empik School firma ta przygotowała specjalną ofertę dla klientów CMP i ich rodzin, dzięki której uzyskują 20 procent na oferowane usługi. Sala Zabaw KidFun z Wola Tower przy ulicy Radziwie oferuje 10 i 20 procent zniżki na swoje usługi pacjentom CMP. Natomiast w studio fotograficznym Zakochani w fotografii z ulicy Surowieckiego pacjenci sieci otrzymują 50 zł rabatu na sesję zdjęciową.

CMP prowadzi sieć placówek ambulatoryjnych. Posiada przychodnię w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, a także cztery placówki w Warszawie – w centrum przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce, a także przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów.