CMP rozwija usługi rehabilitacyjne

0
827


Centrum Medyczne CMP prowadzące sieć placówek na terenie Piaseczna i Warszawy uruchomiło  nową stronę internetową poświęconą rehabilitacji. Zabiegi rehabilitacyjne świadczone są przez CMP w placówkach w Piasecznie i na warszawskiej Białołęce.

W Centrum Białołęka będą dostępne konsultacje rehabilitacyjne oraz zabiegi – terapia manualna, kinezyterapia, osteopatia osób dorosłych a także rehabilitacja dziecięca. Placówka w Piasecznie świadczy natomiast usługi w zakresie fizykoterapii. Usługi rehabilitacyjne świadczone przez CMP są wyłącznie komercyjne. Kontrakt z NFZ Centrum posiada jedynie na świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Nowa strona internetowa zawiera porady, wyjaśnienia pojęć związanych z rehabilitacją i fizykoterapią a także filmy przedstawiające różne terapie rehabilitacyjne.

CMP posiada przychodnię w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, a także cztery placówki w Warszawie – w centrum przy ulicy Chmielnej, przy ulicy Grójeckiej w dzielnicy Ochota, przy ulicy Berensona na Białołęce, a także przy ulicy Ciszewskiego na Ursynowie.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów.