CMP udostępnia pacjentkom mobilne KTG

0
299

Placówki CMP działające w Piasecznie i w Warszawie udostępniają pacjentkom w ciąży możliwość wykonania badania KTG w placówce lub w domu, po wypożyczeniu aparatu.

Badania można wykonać w placówkach CMP działających w Piasecznie przy Puławskiej oraz w Warszawie w CMP Mariańska, przy ulicy Mariańskiej oraz w CMP Białołęka przy ulicy Berensona.

Badania można wykonać stacjonarnie w placówkach lub wypożyczyć urządzenie do domu. Badanie jest dostępne dla kobiet od 32 do 42 tygodnia ciąży. Warunkiem jest pozostawanie pod opieką lekarza ginekologa lub położnej.

Sieć CMP prowadzi jedenaście placówek, dwie z nich działają w Piasecznie: największa, przy ulicy Puławskiej, oraz otwarta pod koniec 2015 roku przy ulicy Pawiej. W Warszawie działa osiem przychodni, zlokalizowanych przy ulicach: Chmielnej, Grójeckiej, Berensona, Ciszewskiego, Jana Kazimierza, Mariańskiej, Elbląskiej oraz w Wilanowie. Pod koniec 2016 roku została otwarta przychodnia w Józefosławiu.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych.