CMP wprowadza POZ w placówce w Piasecznie

0
823


Centrum Medyczne CMP rozszerza zakres swoich usług świadczonych w przychodni w Piasecznie. Zostanie tam otwarta poradnia podstawowej opieki zdrowotnej. Od czerwca 2012 rozpoczną się zapisy do lekarzy rodzinnych, internistów i pediatrów, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej i położnej w ramach kontraktu zawartego z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Od kwietnia przychodnia w Piasecznie mieści się w nowej, większej siedzibie przy ulicy Puławskiej 49. Dzięki powiększeniu placówki możliwe stało się także poszerzenie zakresu działalności.

Kontrakt z NFZ jest kontynuacją polityki firmy, zmierzającej do zapewnienia dostępu do bezpłatnej opieki medycznej dla jak największy liczby mieszkańców Warszawy i okolic. Z usług medycznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej mogą już korzystać mieszkańcy Białołęki, Śródmieścia Warszawy oraz Ursynowa. Usługi te świadczone są w placówkach CMP działających  przy ulicy Berensona (CMP Białołęka), przy ulicy Chmielnej (CMP Chmielna) oraz Ciszewskiego (CMP Ursynów). Poza tym CMP prowadzi placówkę przy ulicy Grójeckiej (CMP Ochota).

CMP oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także usługi stomatologiczne. Poza usługami w ramach POZ pozostałe usługi placówek są komercyjne.