CMP wprowadza usługi podstawowej opieki zdrowotnej w placówce na Woli

0
912


Centrum Medyczne CMP, prowadzące placówki ambulatoryjne w Warszawie i Piasecznie, wprowadza usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w otwartej na początku stycznia 2013 roku placówce w warszawskiej dzielnicy Wola przy ulicy Jana Kazimierza 64.

Usługi podstawowej opieki zdrowotnej, finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, oferują już cztery placówki CMP – działająca w Piasecznie przy ulicy Puławskiej oraz działające w Warszawie– przy ulicy Berensona na Białołęce, przy ulicy Chmielnej w Centrum oraz przy ulicy Ciszewskiego, na Ursynowie. Poza tym CM prowadzi placówkę przy ulicy Grójeckiej, w dzielnicy Ochota. Kontrakt z NFZ jest kontynuacją polityki firmy, zmierzającej do zapewnienia dostępu do bezpłatnej opieki medycznej dla jak największy liczby mieszkańców Warszawy i okolic.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów. Poza usługami w ramach POZ pozostałe usługi placówek są komercyjne.