CMP: współpraca z placówkami handlowymi

0
851

Centrum Medyczne CMP z Piaseczna współpracuje z placówkami handlowymi, które oferują zniżki na swoje produkty pacjentom Centrum. Do placówek tych należy między innymi salon z wózkami dziecięcymi, sklep optyczny czy market Auchan.

Pacjenci placówek CMP mogą kupić na przykład wózki firmy Silver Cross, sprzedawane przez salon firmowy przedstawiciela tej firmy działający w Warszawie, w promocyjnej cenie. Mogą także uzyskać zniżkę na okulary progresywne sprzedawane w Salonie Optycznym Prooptica oraz 10 zł zniżki na dostawę produktów kupowanych za pośrednictwem portalu www.auchandirect.pl. Sposobem na promocję Centrum jest też współpraca z Teatrem Kamienica, który pacjentom CMP sprzedaje tańsze bilety na przedstawienia.

Sieć CMP obejmuje pięć placówek, które działają w Piasecznie, na warszawskiej Ochocie, Białołęce oraz w Śródmieściu na ulicy Chmielnej. W październiku 2011 zostało otwarte piąte centrum medyczne, mieszczące się w Warszawie przy ulicy Ciszewskiego – CMP Ursynów. Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. Prowadzą szkołę rodzenia. CMP oferuje także abonamenty i posiada sieć placówek współpracujących w całej Polsce.

W ramach współpracy z Centrum Medycznym Scanmed i utworzonej w wyniku tej współpracy spółki Akamedik CMP oferuje także opiekę medyczną dla studentów uczelni warszawskich.