Corten Medic zwiększa dostępność usług stomatologicznych

0
1073

Od 1 stycznia 2019 poradnia stomatologiczna Centrum Medycznego Corten Medic działająca w Warszawie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 24/26 wydłużyła godziny pracy. Pacjenci mogą teraz korzystać ze świadczeń od godziny 8.00 do 20.00.

W placówce tej dostępny jest szeroki zakres usług stomatologicznych w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, ortodoncji dla dzieci i młodzieży, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.

Pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnych stanowisk multimedialnych, które nie tylko wspierają pracę lekarza, ale również umożliwiają podgląd obecnego stanu zdrowia jamy ustnej.

Centrum Medyczne Corten Medic prowadzi sieć placówek w Warszawie i w Radomiu, a od września 2018 prowadzi też przychodnię w Kielcach.

Czytaj: Corten Medic: pierwsza placówka w województwie świętokrzyskim>>>

Placówki Corten Medic oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz konsultacje specjalistyczne (między innymi w zakresie ginekologii, onkologii, kardiologii czy okulistyki), a także rehabilitację i stomatologię. Placówka w Radomiu posiada salę zabiegową i oferuje zabiegi okulistyczne dla pacjentów z zaćmą, astygmatyzmem i towarzyszącymi wadami wzroku.

Corten Medic realizuje również świadczenia stomatologiczne w dentobusie,  na terenie dwóch województw- mazowieckiego oraz świętokrzyskiego.

Usługi oferowane przez placówki Corten Medic są zarówno komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Właścicielem Corten Medic jest Tomasz Sikora.