CSIOZ zaprasza na szkolenie

0
948

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Standardy interoperacyjności systemu P1 na przykładzie statystyki publicznej w ochronie zdrowia”, które odbędzie się w siedzibie CSIOZ w Warszawie. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z propozycją podejścia do wypracowania standardów interoperacyjności systemu P1.

Szkolenie warsztatowe skierowane jest do pracowników administracji publicznej różnych szczebli, uczestniczących w realizacji projektów informatycznych w ochronie zdrowia, pracowników firm ICT (Information and communications technology) zainteresowanych rynkiem ochrony zdrowia oraz pracowników instytucji ochrony zdrowia prowadzących projekty ICT. Szkolenia przeprowadzone zostaną w formie jednodniowych warsztatów.
Każde szkolenie zostanie sprofilowane pod względem potencjalnych uczestników:
• Profil 1 – „biznesowy” – dedykowany dla pracowników administracji publicznej różnych szczebli, uczestniczących w realizacji projektów informatycznych w ochronie zdrowia oraz dla pracowników instytucji ochrony zdrowia prowadzących projekty ICT.
• Profil 2 – „techniczny” – dedykowany dla pracowników firm ICT zainteresowanych rynkiem ochrony zdrowia.

Szczepowe informacje na temat szkolenia znajdują się na stronie
http://www.csioz.gov.pl/indexDetail.php?id=104