Częstochowa: nowe usługi w Centrum Medycznym Klara

0
771

W działającym od jesieni 2012 roku w Częstochowie Centrum Medycznym Klara otwarta została nowa poradnia urologiczna. W maju 2013 roku zostanie otwarty oddział szpitalny, oferujące zabiegi między innymi w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz urologii.

Będą to zabiegi nie wymagające długiego pobytu w szpitalu. Oddział będzie dysponował 50-cioma miejscami dla pacjentów. Zabiegi będą komercyjne, podobnie jak wszystkie usługi Centrum. Konsultacja specjalisty urologa to koszt 100 zł. Placówka będzie się starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. W Centrum będzie działać także pracownia diagnostyki obrazowej z rezonansem magnetycznym i tomografem komputerowym.

Centrum Medyczne Klara oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie alergologii, bariatrii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyń, dermatologii, diabetologii, geriatrii. Działają tutaj poradnie – medycyny pracy i medycyny sportowej oraz gabinet medycyny estetycznej, a także laboratorium diagnostyczne i dział rehabilitacji.

Centrum Medyczne Klara prowadzi JST sp. z o.o. Centrum mieści się w piętrowym budynku o powierzchni prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowanym przy ulicy Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45.