Dantex-Med otwiera nowy oddział w Warszawie

0
877


Centrum Medyczne Dantex Med. planuje otwarcie nowej placówki. Oddział będzie się mieścić w warszawskiej dzielnicy Wola przy ulicy Jana Kazimierza 28. Będzie to czwarta placówka Centrum. Jej otwarcie planowane jest na lipiec 2012 roku.

Placówka postaje na osiedlu Dobrolin, wybudowanym przez firmę Dantex, do której należy Centrum Medyczne Dantex-Med. Będzie się mieściła na parterze budynku mieszkalnego. Nowy oddział będzie świadczył usługi w zakresie medycyny pracy, medycyny rodzinnej oraz konsultacji specjalistycznych. Będzie tutaj także można wykonać badania diagnostyczne oraz szczepienia ochronne. Usługi Centrum, tak jak wszystkich pozostałych placówek Dantex-Medu, będą wyłącznie komercyjne.

Dantex-Med działa od 2000 roku. Prowadzi placówki w Warszawie – dwie przy ulicy Nowolipie oraz jedną przy ulicy Cybernetyki. Oferuje konsultacje lekarzy specjalistów oraz diagnostykę. Placówki posiadają certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001:2008. Dantex-Med posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 70 miastach Polski.

Dantex S.A. to firma z 27-letnią historią działalności. W roku 1995 rozpoczęła działalność w branży deweloperskiej. Od 2008 roku realizuje wieloetapowy projekt Osiedla Dobrolin. Do roku 2010 Spółka zrealizowała 19 projektów deweloperskich. Wizytówką firmy jest centrum biurowe „ Płocka Centrum” w Warszawie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie finansowego centrum stolicy. Kolejne inwestycje zrealizowano na Służewcu Przemysłowym, w Warszawie który stał się największym kompleksem biurowym w Polsce. Obecnie Dantex jest właścicielem ponad 40 000 mkw powierzchni komercyjnych w Warszawie i Katowicach.