Dent-a-Medical: kolejna umowa z Sodexo Benefit and Reward Services Polska

0
833


Spółka Dent-a-Medical zawarła kolejną umowę z Sodexo Benefit and Reward Services Polska, rozszerzającą zakres współpracy przy realizacji programów lojalnościowych i motywacyjnych Sodexo.

Dotychczasowa współpraca polegająca na możliwości wykorzystywania kuponów Sodexo do płatności za usługi stomatologiczne realizowane w klinikach partnerskich sieci Dent-a-Medical będzie wzbogacona o wprowadzenie do oferty Sodexo przygotowanych przez Dent-a-Medical voucherów na usługi stomatologiczne dedykowanych dla pracowników firm korzystających z programów pozapłacowych i lojalnościowych Sodexo.

Ponadto spółka rozpocznie za pośrednictwem systemu dystrybucji Sodexo sprzedaż programu opieki medycznej przygotowanego wspólnie z Lux Med oraz kampanię promującą sieć Dent-a-Medical wśród klientów korzystających z platformy do zarządzania świadczeniami pozapłacowymi Sodexo Select oraz z programów lojalnościowych, wykorzystującą jednorazowe kupony promocyjne na usługi stomatologiczne.

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 16 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników.

Główną działalnością Dent-a-Medical jest rozwój sieci placówek współpracujących, których posiada ponad 330. Spółka współpracuje między innymi z takimi partnerami jak Tauron, Wrigley, MasterCard, Buy&Smile, Gruner&Jahr czy  Payback.