Dent-a-Medical: umowa z GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych

0
807

Spółka Dent-a-Medical zawarła umowę z GSU Stowarzyszenie Ubezpieczonych, w ramach której GSU będzie pośredniczyć w sprzedaży programów opieki stomatologicznej Dent-a-Medical wśród członków stowarzyszenia.

GSU jest jedną z największych instytucji w Polsce umożliwiających przystąpienie do ubezpieczeń grupowych dla klientów indywidualnych oraz grup klientów. GSU posiada biura na terenie całego kraju i współpracuje z 200 agentami ubezpieczeniowymi. Stowarzyszenie obsługuje obecnie ponad 160 000 osób. Zawarcie umowy zapewni spółce Dent-a-Medical dostęp do znacznego potencjału GSU w bezpośredniej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i abonamentowych.

Dent-a-Medical S.A prowadzi własną placówkę w Warszawie oraz współpracuje z 320 placówkami partnerskimi. Oferuje kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i w ramach abonamentów firmowych. Spółka jest notowana na NewConnect.
Na początku roku 2012 Dent-a-Medical kupił większość udziałów spółki Med Casco, która od czerwca 2011 roku współpracuje z Dent-a-Medical w zakresie obsługi stomatologicznej pakietów medycznych. Dent-a-Medical współpracuje także z BRE Bankiem SA, Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce i Telekomunikacją Polską SA.