Dent-a-Medical: umowa ze spółką Medihelp

0
845


Spółka Dent-a-Medical SA zawarła umowę z Medihelp sp. z o.o., której przedmiotem jest współpraca w ramach nowo utworzonego wspólnego pakietu opieki zdrowotnej przygotowanego na potrzeby spółki Energomix sp z o.o.

Dent-a-Medical w ramach pakietu zapewni dostęp do świadczeń stomatologicznych oraz medycznych w sieci Dent-a-Medical i Lux Med. dla klientów spółki Energomix sp z o.o. Produkt zawierać będzie rabaty na usługi stomatologiczne w sieci Dent-a-Medical oraz medyczne w sieci Lux Med. Dent-a-Medical otrzymywać będzie wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od liczby aktywowanych pakietów.

Energomix sp z o.o. jest firmą doradztwa energetycznego obsługującą klientów biznesowych, indywidualnych oraz instytucje sektora publicznego. Oferuje klientom wsparcie w optymalizacji zakupu energii, zmniejszeniu kosztów dystrybucji, doborze technologii redukcji zapotrzebowania oraz monitoringu i raportowaniu kosztów. Współpracuje z większością spółek obrotu energią w Polsce.

Główną działalnością Dent-a-Medical jest rozwój sieci placówek współpracujących, których posiada ponad 330. Spółka współpracuje między innymi z takimi partnerami jak Tauron, Wrigley, MasterCard, Buy&Smile, Gruner&Jahr, Payback czy Lux Med.