Dent-a-Medical: umowy dotyczące sprzedaży programów opieki stomatologicznej

0
902


Dent-a-Medical zawarł dwie umowy, których celem jest pośrednictwo w sprzedaży programów opieki stomatologicznej oferowanych przez spółkę.  Umowy zostały zawarte z Human Credito Polska oraz Medihelp.

W ramach zawartej umowy Human Credito Polska będzie pośredniczyć w sprzedaży programów opieki stomatologicznej Dent-a-Medical i Lux Med wśród klientów Human Credito.

Zawarcie umowy zapewni spółce Dent-aMedical dostęp do potencjału Human Credito w bezpośredniej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i abonamentowych.

Przedmiotem drugiej umowy jest współpraca między Dent-a-Medical a Medihelp sp. z o.o. w ramach nowo utworzonego wspólnego pakietu opieki zdrowotnej przygotowanego na potrzeby spółki Energetyczne Centrum SA. Dent-a-Medical w ramach pakietu zapewni dostęp do świadczeń stomatologicznych w sieci Dent-a-Medical dla klientów spółki Energetyczne Centrum SA. Nowy produkt zawierać będzie rabaty na usługi stomatologiczne w sieci Dent-a-Medical.  Dent-a-Medical otrzymywać będzie wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od liczby aktywowanych pakietów.

Energetyczne Centrum SA jest liderem rynku wśród niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce oferujących usługi dla gospodarstw domowych.

Główną działalnością Dent-a-Medical jest rozwój sieci placówek współpracujących, których posiada ponad 330. Współpracuje między innymi z takimi partnerami jak: Tauron, Wrigley, MasterCard, Buy&Smile, Gruner&Jahr, Payback czy Lux Med.