Diagnostyka: nowa aplikacja mobilna

0
299

Grupa Diagnostyka przedstawiła swoim klientom zupełnie nową aplikację o nazwie DiagnostykaPlus przygotowaną do odbioru wyników badań poprzez urządzenia mobilne. 

– Aplikacja dostępna jest zarówno w wersji na Androida jak i iPhonea. Wystarczy ją pobrać i zainstalować aby mieć zawsz przy sobie dostęp do wyników badań – swoich czy dziecka – mówi Grzegorz Polus, Dyrektor Marketingu Grupy Diagnostyka.

Jest to całkowicie nowa wersja aplikacji mobilnej. Poza zmianami interfejsu, który został dostosowany do współczesnych trendów oraz oczekiwań użytkowników, gruntownej przebudowie uległ też kod programistyczny samej aplikacji. Dzięki temu nowa aplikacja jest lepiej dostosowana do najnowszych, mobilnych systemów operacyjnych, co bezpośrednio przekłada się na szybsze działanie oraz łatwiejszą, bardziej intuicyjną obsługę.

– W nowej wersji szczególny nacisk położyliśmy na optymalizację mechanizmu logowania do aplikacji, który w poprzedniej wersji mógł sprawiać problemy części użytkowników. Nadal będziemy uważnie słuchać opinii zwrotnych klientów, dzięki nim możemy doskonalić oferowane narzędzia i ich funkcjonalności – konkluduje Grzegorz Polus.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza.  Sieć posiada ponad 600 placówek w całej Polsce.