Diagnostyka: nowy punkt pobrań w Centrum Medycznym Alpejska w Warszawie

0
816


Od kwietnia 2014 w Centrum Medycznym Alpejska w Warszawie-Aninie działa nowy partnerski punkt pobrań spółki Diagnostyka. Do końca kwietnia punkt oferuje wykonywanie wybranych badań diagnostycznych w promocyjnych cenach, z 50-procentową zniżką.

W promocyjnych cenach jest oferowane badanie cholesterolu całkowitego (cena po rabacie – 6 zł), wykonanie lipidogramu (cena po rabacie 19,50 zł), próba wątrobowa (po rabacie 20 zl) i pakiet zapalny obejmujący morfologię, OB i CRP (po rabacie 21 zł).

Grupa Diagnostyka to największa w Polsce sieć ponad 100 laboratoriów medycznych, działających we wszystkich województwach kraju. Grupa świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej dla szpitali (w tym outsourcing laboratoriów), przychodni publicznych i niepublicznych oraz gabinetów lekarskich. Prowadzi też we wszystkich większych miastach Polski ponad 300 punktów pobrań udostępnionych dla klientów indywidualnych. W skład Grupy wchodzi również Bank Komórek Macierzystych.

Centrum Medyczne Alpejska jest ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu i usprawnianiu chorych na choroby narządu ruchu, schorzenia reumatoidalne, neurologiczne oraz choroby układu oddechowego. Oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, w tym rehabilitacji neurologicznej, neurologicznej, po zabiegach operacyjnych oraz konsultacje specjalistyczne w zakresie pneumologii, rehabilitacji, neurologii i reumatologii. Wprowadzoną ostatnio nowością jest rehabilitacja dla osób po przebytych nowotworach płuc.

Centrum mieści się przy ulicy Alpejskiej 4. Oferuje usługi komercyjne.