Diagnostyka: nowy punkt pobrań w Łęcznej

0
1075


Spółka Diagnostyka otworzyła punkt pobrań, działający w Centrum Medycznym Górnik w Łęcznej, prowadzonym przez spółkę Arion Szpitale. Punkt działa od 1 kwietnia 2016 roku. Oferuje szeroki zakres badań oraz możliwość otrzymania wyników drogą elektroniczną.

Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej prowadzi 16 poradni komercyjnych, w tym 6 poradni działających także w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz pracownię USG. W placówce pracuje 30 lekarzy.

W poradniach świadczone są usługi z zakresu: chirurgii ogólnej, chirurgii dermatologicznej i estetycznej, chirurgii naczyń, dermatologii, diabetologii, endokrynologii, ginekologii i położnictwa, kardiologii, laryngologii i alergologii, neurologii, ortopedii, psychiatrii, pulmonologii, reumatologii i urologii.

Arion prowadzi szpital w Gostyninie, a także Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju obejmujący szpitale w Biłgoraju i Tarnogrodzie i poradnię we Frampolu.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.