Diagnostyka oferuje testy na koronawirusa 24 godziny na dobę

0
1568

Spółka Diagnostyka oferuje w Warszawie badania w kierunku koronawirusa Sars-CoV-2 przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Wyniki testów molekularnych dostępne są nawet w ciągu trzech godzin.

Chodzi o tzw. testy Ultra Express, testy w trybie Express dostępne są w ciągu siedmiu godzin, a standardowe – w ciągu 24-ech godzin.

Są to testy w kierunku wirusa Sars-CoV-2 wykonywane metodą RP-PCR. Diagnostyka wydaje także zaświadczenia potrzebne do podróżny zagranicznych (dostępne w językach obcych).

Czytaj także: Medyczne zawody wspierające receptą na niedobory kadrowe>>>

Poza tym placówki sieci Diagnostyka oferują testy antygenowe (ilościowe i jakościowe), dostępne  z pobraniem i wynikiem do 4 godzin przed wylotem z Polski (na przykład do Holandii).

Punkt Diagnostyki przy ulicy Marszałkowskiej 68-70 w Warszawie czynny jest 7 dni w tygodniu, w tym także w godzinach nocnych (od 12.00 do 6.00).

Poza tym w stolicy działają punkty pobrań sieci zlokalizowane przy ulicach – Puławskiej 266 (Tor Wyścigów Konnych Służewiec), Komisji Edukacji Narodowej 61. Okrzei 18u, Olbrachta 126 oraz  Sikorskiego 9a.

Czytaj także: Pracodawcy Medycyny Prywatnej w Porozumieniu na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach>>>

Diagnostyka posiada ponad 150 laboratoriów, ponad 800 punktów pobrań w całej Polsce  oraz kilkanaście mobilnych punktów pobrań (Drive&GoThru). Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów). Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Laboratoria Diagnostyki z całego kraju znajdują się na liście placówek upoważnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania testów w kierunku koronawirusa.

Do Grupy Diagnostyka należą również specjalistyczne podmioty zajmujące się genetyką (między innymi Genesis, Genomed czy Oncogene Diagnostics) oraz największa w Polsce, prywatna specjalistyczna sieć laboratoriów histopatologicznych – Diagnostyka Consilio.